21
/
oct.
2011
CiCi
Noutati, Piese
Treaba e aşa: eram ieri cu Threat la studio, loviţi de foame şi plictiseală. Ne-am pus să scriem o strofă ca mai apoi s-o tragem, până s-ajungă marfa. Negativul e “Toss it up“, de la 2Pac. Am ars-o şi inginer de sunet şi tot eu am masterizat. Grădiniţa vine. Sănătate!
Treaba e aşa: eram ieri cu Threat la studio, loviţi de foame şi plictiseală. Ne-am pus să scriem o strofă ca mai apoi s-o tragem, până s-ajungă marfa. Negativul e “Toss it up“, de la 2Pac. Am ars-o şi inginer de sunet şi tot eu am masterizat.
Grădiniţa vine. Sănătate!
Descarcă:
martie 13, 2012
Categoria: Alte Noutati, Noutati
mai 15, 2011
Categoria: Promovari
august 07, 2011
mai 04, 2011
Categoria: Noutati, Piese
Vezi Rezultatele